Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków Balice

Mavo Rental oferuje szeroką gamę pojazdów wyposażonych w najwyższym standardzie. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów umożliwiamy wynajem samochodów na lotnisku Balice. To doskonałe rozwiązanie dla turystów oraz Klientów, którzy przybywają do Krakowa w celach biznesowych. Do wyboru pojazdy sprawdzonych marek od rodzinnych, po kompaktowe w różnych standardach. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu oraz konkurencyjnych cen. Na indywidualne życzenie Klienta podstawimy auto w dowolnym terminie i czasie. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie na lotnisku Balice dba o każdy szczegół, zapewniając przy tym najwyższy standard usług.

 

Przejrzyste warunki

Zapewniamy bezproblemowe oraz sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych z umową. Tuż po przylocie lub przed można dokonać rezerwacji online - nie wyciągamy żadnych konsekwencji związanych z opóźnieniem przylotu samolotu. Oddajemy Państwu do dyspozycji bezpieczne samochody, na bieżąco serwisowane, w doskonałym stanie technicznym. Gwarantujemy wysoki standard bez wygórowanych nakładów finansowych. Dla naszych Klientów utworzyliśmy punkt wynajmu samochodu w Krakowie na lotnisku Balice. Naszą zaletą jest rzetelność, wieloletnie doświadczenie w branży oraz fachowa obsługa!

 

Okres wynajmu

Zapewniamy elastyczne i korzystne warunki współpracy. Umożliwiamy krótko, średnio i długoterminowy wynajem samochodu w Balicach. Nasi Klienci nie muszą martwić się o limity kilometrów, depozyty i wstępne opłaty. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu. Wyląduj, odbierz pojazd i ruszaj dalej!


Zapraszamy do współpracy! Auta w Mavo Rental można wypożyczyć bezpośrednio w punkcie na lotnisku Balice, telefonicznie +48 792 044 444 lub przez formularz kontaktowy!