Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice Pyrzowice

Planujesz pobyt w Katowicach lub podróżujesz w celach biznesowych koniecznie wynajmij auto. Mavo Rental - wypożyczalnia samochodów na lotnisku Katowice - Pyrzowice oferuje przejrzyste warunki współpracy oraz pełne wsparcie na każdym etapie załatwiania formalności. Do dyspozycji Klientów oddaje szeroką flotę nowoczesnych i sprawnych pojazdów rekomendowanych marek. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam lub z rodziną każdy znajdzie tutaj wariant odpowiadający najśmielszym oczekiwaniom. Wynajem samochodu w Pyrzowicach z wypożyczalni Mavo Rental to mnóstwo udogodnień i gwarancja konkurencyjnych cen. W ofercie modele kompaktowe, rodzinne, luksusowe limuzyny, dostawcze, Vany, które można wynająć na dowolny okres. Najem krótko, średnio, długoterminowy - wybór należy do Ciebie!

 

Bez ukrytych haczyków

Zadowolenie i opinie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Szanujemy Państwa czas oraz pieniądze, dlatego wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Oferujemy wynajem samochodów na lotnisku Balice i Pyrzowice bez limitu kilometrów, nie wymagamy wpłaty kaucji i depozytu, zapewniamy bezpłatne podstawienie w umówionym terminie i czasie. Działamy zgodnie z literą prawa, dokładamy wszelkich starań aby podróż samochodem była bezpieczna, przyjemna i gwarantowała komfort. Wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach to prawdziwa wygoda. Stworzyliśmy elastyczną ofertę z myślą o tych, którzy chcą zapewnić sobie maksimum mobilności oraz najwyższą jakość przy niskich cenach.

 

Zapewniamy

  • indywidualne podejście do Klienta,
  • nowe modele nie starsze niż 2 lata,
  • podstawienie we wskazane miejsce w dowolnym czasie i terminie,
  • elastyczne warunki współpracy,
  • konkurencyjne ceny,
  • auta kompaktowe i rodzinne bez limitu kilometrów,
  • brak opłat przygotowawczych, kaucji i depozytu,
  • wynajem krótko, średnio i długoterminowy.
 

Jeśli chcesz wynająć samochód na lotnisko Katowice Pyrzowice tanio i sprawnie zapraszamy do współpracy z Mavo Rental! Możesz dokonać rezerwacji przez formularz kontaktowy lub telefonicznie +48 792 044 444!