Bezgotówkowo Auto zastępcze z oc sprawcy

BEZPŁATNE AUTA ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY - tylko z nami dostaniesz do dyspozycji nowy, luksusowy samochód np. BMW serii 3 z 2017r. z automatyczną skrzynią biegów, wszystkie formalności przeprowadzimy za Ciebie, a koszt poniesie ubezpieczalnia sprawcy. Jeśli chcesz pomożemy również w kompletnej likwidacji szkody wraz z oceną specjalisty co do wysokości odszkodowania.


Uległeś wypadkowi, kolizji lub innych zdarzeniach drogowych z winy innego kierującego i Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy? Wypożyczalnia samochodów Mavo Rental świadczy kompleksowe usługi dla osób poszkodowanych w wypadkach. W sprawny i prosty sposób możesz wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy w Katowicach i Krakowie, a także na terenie innych miast w całej Polsce. Usługę kierujemy dla osób, których miara uszkodzenia pojazdu uniemożliwia dalszą jazdę. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, w tym wynajem pojazdu na pełny okres likwidacji szkody bez żadnych dodatkowych opłat. W ramach rekompensaty gwarantujemy szybkie i bezpłatne dostarczenie auta zastępczego we wskazane miejsce i w umówionym terminie. Dysponujemy atrakcyjną ofertą, która spełni oczekiwania najbardziej wygórowanych potrzeb Klientów.
 

Miałeś wypadek samochodowy? Twoje auto jest całkowicie niesprawne?
Skontaktuj się z nami a my dostarczymy ci samochód, którego koszty pokryje sprawca wypadku ze swojej polisy OC!

ZADZWOŃ: +48 792 044 444 lub NAPISZ WIADOMOŚĆ


Nasza flota obejmuje auta renomowanych marek. Dostarczymy pojazd o podobnej klasie, a koszy wynajmu będzie pokryty z OC sprawcy. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców, firm i instytucji. Profesjonalnie i kompleksowo zajmiemy się niezbędnymi formalnościami od udokumentowania procesu szkody, po zasadność takiego wynajmu. Stosujemy proste i zrozumiałe dokumenty, dzięki czemu umowa jest czytelna i bezpieczna dla poszkodowanego. Nasza kadra to grupa doświadczonych specjalistów, którzy służą profesjonalną pomocą i doradztwem w kwestii wyboru samochodu.

 

Jeśli jesteś poszkodowany w kolizji przysługuje Ci:

 • bezpłatnie samochód na cały okres likwidacji szkody,
 • szybkie i bezpłatne dostarczenie auta zastępczego,
 • bezgotówkowe rozliczenie,
 • wyłącznie nowe samochody, renomowanych marek,
 • brak ukrytych kosztów,
 • pojazd bez limitu kilometrów, kaucji i depozytów.
 

Dokumenty potrzebne do uzyskania auta zastępczego:

 • dowód osobisty i prawo jazdy
 • zgłoszenie szkody (jeśli nie została zgłoszona pomożemy w formalnościach- możemy zgłosić ją za Ciebie)
 • oświadczenie sprawcy kolizji 
 • nazwa ubezpieczalni sprawcy
 • potwierdzenie własności uszkodzonego pojazdu
 

Realizujemy usługę dla Klientów wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych między innymi: AVIVA TU Ogólnych S.A., AXA TUiR S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group,, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group, Concordia Polska TUW, GENERALI T.U. S.A.  Gothaer TU S.A. InterRisk S.A. Vienna Insurance Group, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., PROAMA, PZU SA, STU ERGO HESTIA S.A., T.U.W. POCZTOWE, TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUiR PARTNER S.A.,TUiR WARTA S.A.,TUW TUW, TUW TUZ, TUW-CUPRUM, UNIQA TU S.A. 
 

Oferujemy samochody zastępcze z OC sprawcy wypadku dla klientów m.in. z Krakowa, Katowic jak również innych miast na terenie Polski.

Zadowolony Klient to nasza reklama. Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i niezwłocznie wyśle samochód zastępczy z OC sprawcy pod wskazany adres! Wszelkie informacje związane z cennikiem wynajmu auta można uzyskać również korzystając z całodobowej infolinii +48 792 044 444.

Wypełnij formularz