Wynajem długoterminowy samochodów Katowice i Kraków

Renault Megane - Mavo Rental
Renault Megane lub podobny | Klasa C
Od 1800 zł netto  / za miesiąc
Ford Fiesta - Mavo Rental
FORD FIESTA lub podobny | Klasa B
Od 1300 zł netto  / za miesiąc
Ford Kuga - Mavo Rental
Ford Kuga lub podobny | Klasa SUV
Od 3000 zł netto  / za miesiąc

Świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw. Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów w Katowicach i Krakowie dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców w celach biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy bogatą flotę pojazdów sprawdzonych producentów, którzy zapewniają, bezpieczeństwo i wygodę w ich użytkowaniu. Wynajmując samochód w Mavo Rental mają Państwo możliwość korzystania z niego bez ograniczeń. Wszystkie pojazdy mają wykupione pełne ubezpieczenie drogowe oraz na bieżąco są serwisowane. Do wyboru modele marek tj. Volkswagen, Renault, Toyota i wiele innych w najwyższym standardzie. W zależności od potrzeb mogą Państwo zamówić najem samochodu kompaktowego, rodzinnego, dostawczego lub innych wariantów w konkurencyjnych cenach. Cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów, dlatego ograniczamy wszelkie formalności do minimum zapewniając przejrzystą i jasną umowę. Dysponujemy atrakcyjną ofertą cenową, a najlepsze doposażenie pojazdów zapewnia komfort nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto to korzyść dla osób, które nie chcą ponieść dodatkowych kosztów związanych z kupnem nowego auta lub umową leasingową.

 

ZALETY DŁUGOTERMINOWEGO WYNAJMU:

Współpraca z wypożyczalnią Mavo Rental to gwarancja zadowolenia oraz przejrzystych umów, które zapewniają obustronne korzyści. Jesteśmy przyjazną firmą z wieloletnim doświadczeniem, chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze najlepszego modelu, marki, dodatkowego wyposażenia, a nawet rodzaju paliwa. Do każdego Klienta podchodzimy profesjonalnie, wynajmując samochód nie musisz obawiać się o ukryte koszty. Wśród innych dodatkowych korzyści związanych z umową wyróżnia się:

  • niska i stała rata przez cały okres wynajmu,
  • możliwość wynajęcia pojazdu od 1 do 36 miesięcy,
  • auto zastępcze w razie awarii,
  • pełne ubezpieczenie AC i OC,
  • całodobowa pomoc w razie awarii,
  • kompleksowa likwidacja szkód,
  • możliwość zamówienia karty paliwowej dla firm.
 
 

Komfort jazdy

Posiadamy szerokie spektrum aut w dowolnej klasie i o różnej pojemności silnika. Dbamy o ich poprawny stan techniczny oraz bezpieczeństwo. Wynajem długoterminowy w Katowicach i Krakowie polecamy w szczególności osobom, dla których dyspozycyjność oraz stabilność w codziennym funkcjonowaniu stanowią priorytet. Jesteśmy elastyczni, na indywidualne potrzeby Klienta dostarczymy auto w dowolnym miejscu i czasie po wcześniejszej konsultacji. To co nas wyróżnia na rynku krakowskim i katowickim to przede wszystkim konkurencyjne ceny i najwyższa jakość usług potwierdzona wieloletnią praktyką i doświadczeniem.
 

To doskonała alternatywa dla osób, które:

  • są niezdecydowane na zakup nowego samochodu,
  • chcą uniknąć opłat związanych z utrzymaniem pojazdu,
  • boją się ryzyka strat finansowych w momencie sprzedaży auta,


Gwarantujemy bezproblemową i owocną współpracę na każdym etapie. Oferujemy tani wynajem długoterminowy samochodów na atrakcyjnych warunkach. Działamy na terenie całej Polski, jednak głównym obszarem naszej działalności są Kraków i Katowice.